VAIDUOKLIŲ LAIVAS Kaune

VAIDUOKLIŲ LAIVAS – Jūs užrakinti sename apleistame laive. Sklinda legendos, jog čia vaidenasi… Senojo Kapitono vaiduoklis vis dar čia. Jei laiku pastebėsite jo paliktas nuorodas – gal Jums pavyks išsigelbėti?

Intelektuali pramoga  skirta Jūsų vaikams. Spręsdami įvairius loginius galvosūkius bei užduotis vaikai nuolatos kažką iššifruoja, atrakina, randa užuominas, sprendžia užduotis. Jie ieško paslaptingų skrynelių raktų, atveria slaptas dureles…
Intelektuali ir intriguojanti bei pamokanti pramoga Jūsų vaikams. Puiki vieta organizuoti šventes, gimtadienius. Vaikai perrengiami mėginamais personažais, kad geriau įsikūnytų į kambario istoriją.

Renginio trukmė 2val- 2,15val

Dalyvių skaičius: 4-6 dalyviai
Adresas: Laisvės al. 51A
Amžius: Kambarys skirtas 8-12 metų vaikams.

Kaina: Darbo dienomis iki 18h -50eu, po 18 h ir savaitgaliais 60eu

(Į kainą įeina veidų išdažymas ir persirengimas pasirinktais personažais – siaubo, helovyno tema,  žaidimas užduočių kambaryje ir salytė, kurioje galite praleisti laiką po žaidimo, atsinešti savo vaišes).

laivas3 piratas1 pirato-skrynia

 

 

1 komentaras

 1. Sveiki,
  Vasario 12d.12val.yra rezervuotas pabėgimo kambarys, vaiduoklių laivas,. Kaip ir niekas nesikeičia,bus 6vaikai. Planuojame tik tortuką po visko suvalgyti ir bėgti savais keliais. Tik noriu paklausti,ar galima atvykti 11:30,ar būtinai 12val.jau būt?

  Ačiū ir geros dienos😊
  Pagarbiai,
  Violeta
  8 65397100

Parašykite komentarą