Užburtas kardas (Kaunas)

Jūs esate viduramžių pilyje! Karalių ketino nužudyti, jo turtai ir simboliai pavogti! Senasis Karalius prie mirties. Jis ieško Sosto paveldėtojo! Ar išdrįsi įžengti į užburtą pilį, kur Magija ir realybė susilieja? Ar išspręsi Valdovo ir jo burtininko paliktas užduotis ir surasi Karaliaus simbolį – užburtą Kardą?! Turi lygiai 1 valandą, kitaip Karaliaus sargyba tave amžiams uždarys į pilies požemius!

Intelektuali pramoga  skirta Jūsų vaikams. Spręsdami įvairius loginius galvosūkius bei užduotis vaikai nuolatos kažką iššifruoja, atrakina, randa užuominas, sprendžia užduotis. Jie ieško paslaptingų skrynelių raktų, atveria slaptas dureles…
Intelektuali ir intriguojanti bei pamokanti pramoga Jūsų vaikams. Puiki vieta organizuoti šventes, gimtadienius. Vaikai perrengiami mėginamais personažais, kad geriau įsikūnytų į kambario istoriją.

Renginio trukmė 2val- 2,15val

Dalyvių skaičius: 4-6 dalyviai
Adresas: Laisvės al. 51A
Amžius: Kambarys skirtas 8-12 metų vaikams.

Kaina: Darbo dienomis iki 18h -60eu, po 18 h ir savaitgaliais 70eu

(Į kainą įeina veidų išdažymas ir persirengimas pasirinktais personažais – siaubo, helovyno tema,  žaidimas užduočių kambaryje ir salytė, kurioje galite praleisti laiką po žaidimo, atsinešti savo vaišes).

UŽBURTAS KARDASSOSTO PASLAPTYSSostų paslaptysSOSTO PASLAPTYSdavdav

VAIKŲ ŠVENTĖS

VAIKŲ ŠVENTĖSVAIKŲ ŠVENTĖSVAIKŲ GIMTADIENIAIVAIKŲ GIMTADIENIAIVAIKŲ GIMTADIENIAI

Parašykite komentarą